Choď na obsah Choď na menu

Liverpool znów wygrywa

Rozpoczyna się mecz w 34. kolejce Premier League, z Liverpoolem u siebie z Evertonem. W pierwszej połowie strzał z dystansu Graya został zablokowany. Mane, Jota i Doucoure kopali piłkę jeden po drugim. Nawet Salah popełnił błąd i wykopał piłkę. W drugiej połowie wszyscy popełnili błędy. Na szczęście Salah pomógł Robertsonowi w osiągnięciu bramki. W ostatniej chwili Origi pobiegł do bramki w swojej Koszulka piłkarska Liverpool, skierował piłkę do bramki i zadał bramkarzowi przeciwnika śmiertelny cios. Liverpool wygrał 2-0.

Na początku Liverpool nie miał szansy na strzał, ale kiedy w końcu nadarzyła się okazja, spudłowali i zmarnowali strzał. Czas płynął, a Mane również otrzymał żółtą kartkę za pchanie i popychanie przeciwnika w trakcie. Everton od początku stawiał na obronę. Obrona była pełna piłkarzy ubranych w Koszulka piłkarska Everton, a oni też byli ostrzejsi w ataku niż Liverpool, więc nie udało im się skutecznie atakować i nie dali Liverpoolowi szansy. Szansa.

W 61. minucie Liverpool w końcu strzelił pierwszego gola. Ten gol sprawił, że Klopp poczuł ulgę i dał im dużo morale, więc oparli się i ponownie weszli w ostatniej chwili. Jedna piłka bezpośrednio zabija napięcie w grze. Lampard zawiódł i ostatecznie przegrał z Kloppem.