Choď na obsah Choď na menu

Osobisty występ Ronaldo

Mecz Portugalii ze Szwajcarią może nie wymagać zbytniego zgadywania. Z Ronaldo Portugalia ma większe szanse na wygraną. A Ronaldo nie zawiódł wszystkich. Jego osobisty występ doprowadził Portugalię do zwycięstwa 4:0 nad Szwajcarią.

Po około 39 minutach tego meczu napięcie zostało stracone. Portugalia prowadziła 3:0, a Szwajcarzy byli bezsilni w obliczu ataku przeciwnika. Ten zespół, który zawsze był znany ze swojej ciasnej obrony, został spenetrowany przez Cristiano Ronaldo w Koszulka piłkarska Portugalia. Od 35. minuty mecz stał się domem Ronaldo. W ciągu czterech minut Ronaldo strzelił dwa gole, szokując publiczność. Oczywiście kontynuacja Ronaldo pozwoliła dwóm piłkom na udane wejście do bramki przeciwnika.

W meczu Ligi Narodów UEFA trzy lata temu szwajcarska drużyna grała również z Portugalią na trasie. W rezultacie Ronaldo rozbił Kwartet i strzelił hat-tricka, aby pomóc drużynie pokonać przeciwnika 3-1. Obie drużyny spotkały się ponownie w tym meczu. Chociaż Ronaldo ponownie nie założył czapki, sam strzelił 3 gole i pomógł drużynie wysadzić przeciwnika.

W rzeczywistości Cristiano Ronaldo również przegapił 2 szanse w tym meczu. W 43. minucie pierwszej połowy Cristiano Ronaldo oddał strzał przed drzwi, ale niestety nie trafił w słupek. W 82. minucie drugiej połowy portugalski zespół otrzymał kiedyś rzut karny, a ostatecznie zmienił rzut wolny. W rezultacie Ronaldo wziął karę i został dzielnie zablokowany przez szwajcarskiego bramkarza. Bramkarz w Koszulka piłkarska Szwajcaria nadal miał duży wkład, a jego interwencje nie sprawiły, że jego drużyna przegrała zbyt mocno.