Choď na obsah Choď na menu

Zwycięstwo Real Madryt w desperackiej zmianie sytuacji

Real Madryt poczynił w tym sezonie duże postępy w lidze i Lidze Mistrzów. W Lidze Mistrzów z powodzeniem awansowali do półfinału. Ustanowili też ogromną przewagę w lidze. Tym razem Real Madryt jest gościem, który ponownie rzuci wyzwanie Sevilli i mają za sobą dwa gole. Osiągnięcie odwrócenia i wygranie 3-2 to naprawdę rozpaczliwa sytuacja.

Atak Sewilli na początku sprawił, że Real Madryt został nieco przytłoczony. Stracili dwa gole w 25 minut. Rakitic i Lamela, którzy mieli na sobie Koszulka piłkarska Sevilla FC, strzelili po jednej bramce. To również zmusiło Ancelottiego, który nie odważył się zmienić swojej strategii, do zmiany. Na szczęście jego taktyka zadziałała. Rodrigo, który został zastąpiony, nosił Koszulka piłkarska Real Madryt nr 21 i strzelił gola w zaledwie cztery minuty. Winicjusz, którego zmobilizowała atmosfera, też jest coraz lepszy i z sukcesem strzelił kolejnego gola dla Real Madryt, ale to Benzema odniósł kluczowe zwycięstwo. Benzema w stroje piłkarskie nr 9 naprawdę szokuje w tym sezonie, raz za razem, aby wszyscy oferowali wspaniałe odwrócenia. Zainscenizował moment wiedzy, a wynik został ostatecznie ustalony na 3-2.

Benzema strzelił 25 goli w La Liga. Można powiedzieć, że ten złoty but jest zwycięzcą, a także stał się największym faworytem Złotej Piłki. Teraz, gdy Real Madryt praktycznie wyeliminował swoich zwycięskich przeciwników, jest to kolejny zysk. Oczywiście występ Sewilli w tym meczu jest naprawdę wspaniały, ale Real Madryt ma Benzema i może się to skończyć tylko żalem, ale nie dotyczy to wszystkich oglądających scenę, w której starają się jak najlepiej, co jest bardzo ekscytujące.