Choď na obsah Choď na menu

Połączenie Rodrigo i Benzemy sprawia, że Real Madryt odnotowuje niesamowity powrót

łfinał Ligi Mistrzów odbył się w klasycznym starciu, a Bernabeu było świadkiem super odwrócenia. Ta gra przyciągnęła uwagę wszystkich. Z łącznym wynikiem 3-5 za sobą, Rodrigo strzelił 2 gole z rzędu, Benzema strzelił rzut karny w dogrywce, Real Madryt wygrał 3-1, a łączny wynik wyniósł 6-5 Odwrócony Manchester City i awansował do finału bez żadnego ryzyko.

W pierwszej rundzie Real Madryt przegrał na wyjeździe 3-4, pozostawiając wystarczająco dużo napięcia na drugą rundę. Tym razem obie strony zwolniły i żadna z nich nie zdobyła bramki w pierwszej połowie. W drugiej połowie sytuacja na boisku zmieniła się nagle i Manchester City objął prowadzenie, ale przez cały mecz Mahrez, który miał na sobie Koszulka piłkarska Manchester City, strzelił gola. Po tym Real Madryt rozpoczął szokującą zmianę. Aby wiedzieć, że Real Madryt może wygrać 13 mistrzostw Ligi Mistrzów, nie można lekceważyć doświadczenia i siły woli. W 89. minucie Benzema posłał asystę, Rodrigo strzelił gola, a Real Madryt cofnął jednego. Dwie minuty później Asensio prowadził piłkę, a Rodrigo skierował sztafet w martwy róg, dwukrotnie kończąc gogle. Real Madryt wrócił do życia w ciągu 2 minut, a mecz przeszedł na dogrywkę.

Real Madryt zawsze rozgrywał coraz więcej emocjonujących meczów w ostatniej chwili, ponieważ kontratak Realu jeszcze się nie skończył. W 95. minucie Benzema został obalony przez Rubena Diasa w polu karnym, a sędzia nie zawahał się przyznać rzutu karnego. Potem, wciąż nasz starszy brat, Benzema, wszedł na swoje miejsce ubrany w Koszulka piłkarska Real Madryt, sam uderzył, a Real Madryt zmienił wynik na 3-1! W ciągu zaledwie 6 minut Real Madryt strzelił 3 gole z rzędu, siłą odwrócił niekorzyść, a łączny wynik wyniósł 6-5! To jest Real Madryt. Ma nieugiętą siłę bojową w obliczu przeciwności. W ciągu zaledwie dwóch dni w Lidze Mistrzów doszło do dwóch kolejnych super zwrotów. Real Madryt i Liverpool spotkają się ponownie w finale po 4 latach.