Choď na obsah Choď na menu

Messi asystuje, a Neymar w końcu strzela

W przedsezonowym meczu na rozgrzewkę Paris Saint-Germain grał z Gamba Osaka. Neymar strzelił 2 gole i 1 asystę, Messi spasował i strzelił 2 gole, Mbappe strzelił rzut karny, Paris pokonał przeciwnika 6:2 i wygrał 4 kolejne zwycięstwa w meczu na rozgrzewkę. Następnie Paris Saint-Germain wróci do Europy, czekając na Superpuchar Francji tydzień później.

Paris Saint-Germain staje się coraz lepszy, 2-1 i 3-0 w pierwszych dwóch meczach! W tej grze założyli Koszulka piłkarska Paris Saint-Germain i zabili kwartet na boisku. Neymar przegrał dwie poprzednie wojny. W tym meczu popisał się stylem powrotu króla, wkładając 2 gole i 1 asystę oraz bezpośrednio brał udział w 3 golach. Jednak jego oceny za wyniki były zbyt wysokie, a jedna z kar przyznanych za podejrzenie nurkowania sprawiła, że ​​zwycięstwo to było jak mucha w maści. Messi, który nie strzelił gola w ostatnim meczu, również odzyskał czucie. Oprócz strzelenia 1 gola, posłał także cudowną piłkę do Neymara i brał udział w 2 bramkach.

Mbappe nie rozpoczął gry i nie zszedł z ławki aż do 60. minuty, kiedy wykonał rzut karny i sam wykonał go przed końcem meczu. Tym razem trzy supergwiazdy, które strzeliły wszystkie gole, również są satysfakcjonujące. Wierzę, że to zwycięstwo przyniesie im większą motywację i pewność siebie w walce o Superpuchar. Czekaj, aż ponownie założą zwycięską stroje piłkarskie, aby rozpocząć najbardziej realną rywalizację ze swoimi przeciwnikami.